Author: q***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超棒的音質跟畫質
顏色: 深灰色
Price: NT$1,687
Original Price: NT$1,776
| Material | PE |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Features | Supports USB OTG |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Pink |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2403079166193187 |
Brand Name: Coopers
Quality: 9633980 people said the quality is very good!
Author: q***1
Date:
Review: 超棒的音質跟畫質
顏色: 深灰色
Author: c***2
Date:
Review: 尚可,還是感受是否優?😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀
顏色: 粉色
Author: w***4
Date:
Review: 棒棒棒棒棒棒棒棒棒
顏色: 深灰色
Author: s***s
Date:
Review: I love it... big screen and perfect for children... It only works with wifi... no sim card slot... only SD card slot.
顏色: 深灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.